ساس و راهکاری های مهم ریشه کنی آن

فهرست مطالبی که شما در این مقاله شما میخوانید :

ساس و قوی ترین سم کشنده آن

ساس ها از جمله حشرات موذی محسوب می شوند که بیشتر در مناطق معتدل و گرمسیر می توان آنها را یافت. این حشرات از خون انسان تغذیه کرده و بیشتر به هنگام شب به سراغ مکش خون بدن افراد می روند؛ هر چند که در صورت گرسنگی ممکن است در طول روز نیز در اتاق های تاریک به دنبال تغذیه و مکش خون از بدن افراد باشند. علاوه بر انسان ها این حشرات موذی از خون خرگوش، موش، طیور و خفاش نیز می توانند تغذیه کنند.

ساس حشره ای به طول 4 تا 5 میلیمتر می باشد که دارای سر کوتاه و نسبتا پهنی است؛ این حشره سه جفت پا دارد و شکم آن به 8 قسمت قابل مشاهده تقسیم می شود. این آفات قبل از تغذیه به رنگ قهوه ای متمایل به زرد هستند و با تغذیه از طریق مکش خون به رنگ قهوه ای در می آیند؛ آنها با استفاده از خرطوم شان می توانند پوست را سوراخ و خون موجود مورد حمله را بمکند.

ساس چگونه می تواند به خانه شما راه یابد؟

در اغلب موارد افراد مختلفی گزارش کرده اند که ساس ها از طریق خرید مبلمان یا تخت و تشک های دست دوم به منزل و زندگی آنها راه یافته اند. بنابراین توصیه می کنیم به هنگام خرید مبلمان یا رختخواب های دست دوم ابتدا آنها به صورت کامل در منزل یا با استفاده از خدمات مراکز مبل شویی شسته و ضدعفونی نمایید و سپس از آنها استفاده کنید.

ساس و تاثیر سوء آن بر سلامت عمومی

هر چند که برخی از منابع از انتقال برخی بیماری ها همچون ایدز و هپاتیت از طریق ساس ها سخن میگویند اما خونخواری این حشره دلیلی بر انتقال بیماری نیست و تحقیقات انجام شده در این زمینه نشان داده اند که این آفات انتقال دهنده بیماری نیستند؛ اما در هر حال آنها می توانند با ایجاد خارش، گزش و بی خوابی های شبانه سلامت عمومی افراد را تحت تاثیر منفی قرار دهند.

جهت تهیه قویترین سموم کشنده ساس ها می توانید از خدمات ما در مجموعه برند سم استفاده نمایید. برای این کار کافی است با کارشناسان ما در کادر پشتیبانی شرکت تماس بگیرید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب دیگر برندسم