کنه و راه های از بین بردن آن

فهرست مطالبی که شما در این مقاله شما میخوانید :

کنه و راه های از بین بردن آن

کنه موجودی است که بیشتر در چمنزارها و مناطق پر دار و درخت زندگی می کند و از خون انواع پستانداران، خزندگان و دوزیستان تغذیه می کند. با این حال این موجود ممکن است به جای گزش حیوانات، انسان را نیز نیش زده و خون او را بمکد. هر چند که این موجود اندازه ای حدود یک دانه کنجد دارد اما خوشبختانه در حال نفوذ به پوست انسان به آسانی قابل مشاهده است. در اغلب مواقع گزیدن انسان توسط کنه به بیماری منجر نمی شود اما در بعضی مواقع امکان این مسئله وجود دارد.

در مورد کنه

این موجودات در حالت کلی به دو گروه سخت و نرم تقسیم می شوند. منظور از سخت و نرم در این تقسیم بندی پوشش پشتی آنها می باشد. گروهی که پوشش پشتی سفت و سختی دارند کنه سخت هستند که مقاومت بالایی نیز در برابر سرما از خود نشان می دهند. با این همه فصل مورد علاقه این موجودات فصول گرم سال همچون بهار و تابستان می باشد. این موجود مقاومت خوبی در برابر آب و هوای بسیار خشک ندارد و سریع از بین می رود؛ اما محیط مرطوب بهترین محیط برای فراهم کردن راحتی آن است.

کنه چیست و برای از بین بردن آن چه باید کرد؟

کنه ، عامل برخی بیماری های خطرناک

این نوع آفات می توانند عامل برخی بیماری های خطرناک همچون بیماری لایم، سندرم آلفا گال، تب کنگو، ویروس پواسان، تب دانه دار و … باشند. از این رو توصیه می شود به محض دیدن این حشره بر روی بدن تان جهت پیشگیری از هر گونه بیماری عفونی قابل انتقال خطرناک، سریع آن را از بین ببرید.

تمامی افراد و شرکت های فعال در زمینه سمپاشی آفات و حشرات می توانند جهت تهیه بهترین و کارآمدترین سموم کنه کش از خدمات ما در شرکت برند سم استفاده نمایند. برای این منظور کافی است با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب دیگر برندسم