تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
10 آذر 1400
1,723 بازدید
نظر %

عنکبوت ها مهمان های ناخواسته ای هستند که حتی اگر بی ضرر هم باشند، وجود آن ها آزار دهنده است. بنابراین شاید به نظر برسد که کشتن آن ها تنها راه حل موثر است. وقتی برایتان مشکل ساز می شوند و تبدیل به آفت می شوند استفاده از سموم دفع عنکبوت قوی بهترین انتخاب است. استفاده از سموم درست و موثر بهترین راه حل برای کنترل و دفع آفات مضر از جمله عنکبوت ها است.

عنکبوت ها

عنکبوت ها جانوران گوشت خواری هستند که تقریبا برای زندگی در هر زیستگاهی سازگارند. عنکبوت ها اغلب بی آزار هستند اما برخی از گونه های عنکبوتیان می توانند خطرناک باشند، زهر آن ها کشنده باشد و یا تبدیل به آفات برای گیاهان و محصولات کشاورزی شوند.

از بین بردن عنکبوت ها نسبت به سایر آفات سخت تر است!

اکثر حشرات معمولا دهانشان را با پاهایشان تمیز می کنند، به همین دلیل سمومی که در محیط قرار داده شده اند از طریق دهانشان وارد بدنشان می شود و منجر به مرگ آن ها می گردد. عنکبوت ها پاهای بلندی دارند که بدنشان را بالاتر از سطح زمین نگه میدارد و هرگونه تماس دهانی آن ها با زائده های مخصوص انجام می شود به همین دلیل دهانشان هیچگاه در تماس با زمین قرار نمی گیرد بنابراین احتمال این که آفت کش ها را از طریق تماس سطحی جذب کنند بسیار کم است.

بسیاری از عنکبوت ها نیز بیشتر عمر خودرا داخل تارهای خود می گذرانند و روی سطوح راه نمی روند، به همین دلیل آفت کش هارا جذب نمی کنند.

با این حال به نظر می رسد موثرترین راه برای از بین بردن عنکبوت ها اسپری مستقیم آفت کش بر روی آن ها است. البته حشره کش های باقی مانده در شکاف هایی که از آن ها عبور می کنند نیز اثر بخشی محدودی دارند.

چه چیزی باعث جذب عنکبوت ها می شود؟

عنکبوت ها جذب هر فضایی می شوند که منابع غذایی برای آنها فراهم کند، به خصوص حشرات زیادی که می توانند در تارها به دام افتاده یا تعقیب شوند. مناطقی را ترجیح می دهند که به ندرت تمیز می شوند ، به همین دلیل است که زیرزمین های تاریک، اتاق زیر شیروانی، گاراژها و ساختمان های بیرونی اغلب خانه عنکبوت ها هستند. اقدامات تمیزی خوب که جمعیت حشرات را کاهش می دهد، تعداد آنها را نیز کاهش می دهد.

چه چیزی باعث جذب عنکبوت ها میشود ؟
چه چیزی باعث جذب عنکبوت ها میشود ؟

از بین بردن فوری عنکبوت ها

اگر نمی‌توانید با عنکبوت‌ها همزیستی کنید، می‌توانید از چند روش آزمایش‌شده و واقعی برای کشتن فوری آن ها استفاده کنید.

استفاده از سموم عنکبوت کش

هنگامی که مناطق داخل یا اطراف خانه یا محل کار شما پر از عنکبوت است، می توانیداز سموم عنکبوت کش در آن محل استفاده کنید. این سموم حشرات را در تمام مراحل زندگی از بین می برند. درها و پنجره های خود را به طور منظم و همچنین مناطقی را که در آنها تار و لانه ساخته اند با سموم عنکبوت کش ضدعفونی کنید. اگر بچه‌های کوچک دارید، مهم است که از اسپری کردن سم عنکبوت کش در محل بازی یا خواب آنها اجتناب کنید.

له کردن عنکبوت

برخی از افراد ترجیح می دهند به محض دیدن عنکبوت ها با آنها برخورد کنند. می توانید آن ها را با دستمال بگیرید و له کنید و یا با کفش بکشید. این یک روش سریع است ، اما شما را مجبور می کند تا در دسترس عنکبوت قرار بگیرید.

بمب های کنترل آفات

بمب های کنترل آفات به شما امکان می دهد چندین آفت ناخواسته را در یک منطقه بزرگ بکشید. اگر می خواهید از مه پاش یا بمب استفاده کنید، باید خانه خود را ببندید و تا زمانی که مه پاش کار خود را انجام ندهد، دور بمانید. این بمب یک حشره کش را به هوا می پاشد و با ته نشین شدن حشره کش، آفات ناخواسته را از بین می برد. اگر حیوانات خانگی دارید، آنها را از فضا دور نگه دارید تا مطمئن شوید که ورود آنها امن است.

عنکبوت را با جاروبرقی بکشید

یک نیروی مکش قوی می تواند عنکبوت ها و کیسه های تخم آنها را بکشد. به یاد داشته باشید که باید فوراً جاروبرقی را خالی کنید، بنابراین از کیسه هایی استفاده کنید که به راحتی قابل جدا شدن هستند.

بهترین راه از بین بردن عنکبوت ها

استفاده از سموم عنکبوت کش قوی و موثر که از مواد طبیعی با سمیت کم ساخته شده باشد بهترین راه از بین یردن عنکبوت ها و جلوگیری از بازگشت آن هاست. بنابراین برای رهایی از آفت عنکبوت در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه باید از سموم عنکبوت کش قوی که به محیط زیست آسیب نرساند استفاده کنیم.

سم عنکبوت کش وب اوت

سم عنکبوت کش وب اوت یک محصول کاملا طبیعی برای از بین بردن تار عنکبوت و دفع عنکبوت است. طریقه استفاده از این سم بسیار آسان است، به راحتی می توانید آن را بر روی مناطقی که ممکن است تار عنکبوت وجود داشته باشد اسپری کنید.

چرا باید از سم وب اوت برای از بین بردن عنکبوت ها استفاده کنیم؟

  • سم وب اوت تاثیر قطعی در از بین بردن تمامی گونه های عنکبوت ها دارد.
  • از سم وب اوت در همه مکان ها چه مکان های بسته مانند خانه و چه مکان های باز مانند طبیعت می توانید استفاده کنید.
  • تنها سمی است که بر پایه ترکیبات کاملا طبیعی ساخته شده است.
  • تاثیر سم عنکبوت کش وب اوت بلند مدت است و حتی تا چندین ماه بعد استفاده نیز کشندگی خودرا حفظ می کند.
  • این سم برای انسان ها و سایر جانداران به جز عنکبوت ها و حشرات کاملا بی خطر است.

نویسنده مطلب برند سم