فهرست مطالبی که شما در این مقاله شما میخوانید :

ساس و جای نیش

استفاده از سم ساس یکی از بهترین روش ها برای مقابله و مبارزه با هجوم ساس ها به خانه یا هر مکان دیگری می باشد.

آیا با نیش های مرموز روی شانه یا پاهای خود از خواب بیدار می شوید؟ آیا به طور ناگهانی لکه های قهوه ای مایل به قرمز روی ملحفه های خود می بینید؟ باید بدانید که ساس ها می توانند عامل این عارضه باشند. یافتن و درمان آلودگی جزئی ساس کم هزینه تر از مقابله با ساس در هر گوشه و کنار اتاق خواب شما است. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا ضمن معرفی سم کشنده ساس بد باگ کیلر هریس، شما را بیشتر با این حشرات موذی آشنا کنیم.

جهت خرید انواع سموم و دریافت مشاوره در زمینه سموم مختلف از جمله سم کشنده مورچه ، سم دفع عنکبوت، سم کشنده ساس… با متخصصین برند سم در ارتباط باشید.

ساس ها از لحاظ شکل ظاهری چگونه موجوداتی هستند؟

ساس ها حشرات کوچک، مسطح و بیضی شکل هستند. اندازه و شکل ساس های بالغ به اندازه یک دانه سیب است. این حشرات منجر به گسترش بیماری نمی شوند. آن ها از مخفیگاه های روزانه خود می خزند تا از انسان های در حال استراحت تغذیه کنند. ساس ها کوچک هستند، اما با چشم غیر مسلح قابل مشاهده هستند. اندازه ساس بزرگسال بین 6 تا 9.5 میلی متر است. ساس ها معمولا قهوه ای رنگ هستند، اما پس از یک تغذیه تازه، بدن آنها متورم و قرمزتر می شود.

آنها مانند سایر حشرات دارای شش پا و دو شاخک هستند. از آن جایی که این حشرات از خون انسان تغذیه می کنند، در صورت مواجهه با آن ها با استفاده از یک سم کشنده ساس قوی فورا باید آن ها را از بین برد.

سم ساس

ساس ها از لحاظ رفتاری چگونه موجوداتی هستند؟

این آفت ها ها اغلب در داخل کیف، کوله پشتی و یا چمدان به خانه شما آورده می شوند. اغلب روی تخت و اطراف آن یافت می شوند و می‌توانند در هواپیما یا قطار، هنگام حضور در سینما، هنگام پباده روی یا در حین رانندگی به داخل کیف شما بخزند. در آخر شما کیف آلوده به ساس خود را وارد خانه می کنید و کابوس برای شما شروع می شود. البته با استفاده از سم ساس به راحتی می توانید از شر این حشرات موذی خلاص شوید.

ساس ها نمی توانند پرواز کنند یا بپرند، اما می‌توانند به راحتی از پایه‌های فلزی یا چوبی مبلمان بالا بروند. مشاهده شده است که ساس ها 3-4 فوت در دقیقه راه می روند! آنها در طول روز در پناهگاه های تنگ پنهان می شوند و با خوشحالی بین 5 تا 20 فوت از مخفیگاه خود سفر می کنند تا از میزبان خود تغذیه کنند.

آنها از طریق دی اکسید کربنی که هنگام بازدم ما خارج می شود و گرمای بدن ما میزبان بالقوه خود را پیدا می کنند. هنگامی که این آفت ها یک میزبان احتمالی را پیدا کردند، پوست را سوراخ کرده و بین 3 تا 12 دقیقه تغذیه می کنند. بیشتر مردم زمانی که ساس در حال تغذیه است بیدار نمی شود. بدن هر فردی به گاز گرفته شدن واکنش متفاوتی نشان می دهد.

چگونه تشخیص دهیم که خانه مان به ساس آلوده شده است؟

رایج ترین نشانه های آلودگی به ساس:

 • استشمام بو های غیر معمول  و بدون علت مشابه بوی گشنیز، بادام، تمشک که نشانه تولید مواد شیمیایی توسط ساس ها است.
 • ظاهر شدن لکه های قرمز و برجسته بر روی بدن به همراه خارش پوست که نشانه گزیده شدن توسط ساس ها می باشد.
 • وجود لکه های کوچک خون بر روی لحاف، بالش و ملحفه که نشانه مکیده شدن خون توسط این حشرات می باشد.
 • وجود لکه های ریز قهوه ای تیره یا سیاه بر روی لباس ها و رختخواب می تواند مدفوع ساس باشد.
 • یافتن تخم ساس بر روی رختخواب که بسیار ریز، بیضی شکل و سفید رنگ است.
 • وجود پوسته های زرد رنک مایل به قهوه ای در اطراف رختخوابتان می تواند نشانع پوست اندازی ساس ها باشد.
 • یافتن ساس  زنده در خانه

استفاده از سم ساس بهترین راه مقابله با ساس ها

روش های خانگی بسیاری برای از بین بردن ساس ها وجود دارد. از آن جایی که ساس ها به سرعت تکثیر می شوند هیچ یک از این روش ها راه حل قطعی نیست. بر اساس مطالعات انجام شده و نیز رضایت افرادی که استفاده کرده اند، سم ساس بد باگ کیلر هریس بهترین گزینه برای از بین بردن فوری و قطعی ساس ها می باشد. بعد از استفاده از این سم ساس شما می توانید به راحتی در رختخواب خود بخوابید.

مزایای استفاده از سم کشنده بد باگ کیلر هریس

 • سم ساس بد باگ کیلر هریس  بسیار قوی است و ساس ها را در هر مرحله ای از زندگی شان می تواتد نابود کند.
 • از نظراقتصادی بسیار مقرون به صرفه است. استفاده از این محصول شما را از محصولات دیگر و روش های خانگی بی نیاز می کند.
 • بدون رنگ و بو است و لک به جا نمی گذارد.
 • در ساختار سم کشنده ساس بد باگ کیلر هریس از مواد ارگانیگ و طبیعی استفاده شده. بنابراین هیچ آسیبی به حیوانات و محیط زیست وارد نمی کند.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب دیگر برندسم