فهرست مطالبی که شما در این مقاله شما میخوانید :

سموم کشنده رتیل یکی از بهترین راه های دفع و نابودی رتیل های پیدا شده در محل زندگی و محیط کار می باشد که در کنار راه های خانگی می توان از این محصولات هم بهره برد.

رتیل ها از نادر ترین عنکبوت ها هستند که احتمال مواجهه شما با رتیل ها بسیار کم است اما به دلیل جثه بسیار بزرگ آن ها، اکثر افرادی که با آن ها مواجه شده اند، بسیار ترسیده اند. رتیل ها با وجود جثه بسیار بزرگشان معمولا خطرناک ، گزنده و تهاجمی نیستند حتی اگر گاز بگیرند نیش آن ها کشنده نیست اما ممکن است منجر به بیماری شوند. اگر در خانه خود با رتیل یا انواع دیگر حشرات مواجه شدید می توانید در خصوص نحوه استفاده از سموم از مشاورین برندسم راهنمایی بگیرید و یا از فروشگاه اینترنتی برندسم مناسب ترین سم کشنده رتیل و یا سموم دفع حشرات دیگر از جمله سم ملخ کش و سم سوسک کش و…تهیه کنید.

رتیل

رتیل ها بزرگترین جثه ترین عنکبوتیان جهان هستند اما بر خلاف جثه بزرگ و ظاهر غلط اندازشان خطرناک نیستند. در واقع، رتیل در واقع موجودی بسیار خجالتی و مطیع است و حتی توسط برخی افراد به عنوان حیوان خانگی نگهداری می شود. رتیل ها موجودات شب زنده داری هستند و بیشتر شکار خود را زمانی که هوا تاریک است انجام می دهند. آنها دوست دارند حشرات کوچکتر را بخورند و حتی گاهی اوقات قورباغه ها، مارمولک های کوچکتر و سایر عنکبوت های کوچکتر را می خورند. آنها بسیار خجالتی هستند و تمایل دارند از انسان دور شوند مگر اینکه تهدید شوند و در آن زمان است که گاز می گیرند.

بیش از 800 گونه مختلف از رتیل در این سیاره وجود دارد. ویژگی مشترک همه گونه ها اندازه بزرگ آنها است که می تواند بین 1 تا 4 اینچ طول بدن و تا ۱۲ اینچ طول پا باشد. این بدان معنی است که یک رتیل می تواند به اندازه یک بشقاب شام باشد. اکثر رتیل ها معمولا سیاه یا قهوه ای رنگ هستند و بدن پرمویی دارند. موهای بدن رتیل نیز یک ویژگی خاص است زیرا بسیار متراکم و فراوان است و باعث می شود رتیل ها بزرگتر از آنچه هستند به نظر برسند.

بهترین راه از بین بردن رتیل ها

برای کنترل رتیل ها، هدف اصلی این است که با از بین بردن شرایط مساعدی که آفت را به خانه شما جذب می کند، رتیل را از پناه دادن منصرف کنید. این کار با استفاده از حشره کش ها برای از بین بردن ذخایر غذایی رتیل و انجام تغییرات محیطی در اطراف ملک شما انجام می شود تا خانه شما برای ساکن شدن رتیل کمتر جذاب باشد.

بدین منظور ابتدا شلوغی داخل و اطراف خانه را کاهش دهید. هر چه آشغال‌های بیشتری در اطراف بچینید، احتمال بیشتری وجود دارد که رتیل ها به خانه شما هجوم بیاورند. خانه خود را مرتب کنید، مخصوصاً فضاهای ذخیره سازی خود را مانند کمدها و گاراژ و زیرزمین واتاق زیر شیروانی را تمیز کنید. همچنین اگر مشکل حشرات دارید، آن حشرات را از بین ببرید زیرا این ها بهترین منبع تغذیه رتیل ها هستند. در مرحله دوم برای نابودی کامل رتیل ها و پاکسازی منزلتان از رتیل ها از یک سم کشنده رتیل مطمئن و با کیفیت استفاده کنید.

سم کشنده رتیل آجندا

استفاده از سم کشنده رتیل آجندا موثرترین و مطمين ترین راه برای از بین بردن رتیل ها است. این سم قویترین سم برای نایودی رتیل ها است که توسط شرکت بایر آلمان ساخته شده است. سم آجندا برای انسان ها ، حیوانات خانگی و محیط زیست بی ضرر است بنابراین با خیال راحت می توانید از آن در منزلتان استفاده کنید.

نحوه استفاده از سم کشنده رتیل آجندا

کاربرد این سم بسیار آسان است. این سم مایعی غلیظ است که می توانید از آن به صورت اسپری استفاده کنید. قبل از استفاده قبل از استفاده توضیحات درج ضده بر روی قوطی سم را با دقت مطالعه بفرمایید تا سم را یا نسبت درستی از آب ترکیب کنید. جهت استفاده، مقدار یک لیتر از سم آجندا را را با حجم پنج تا ده لیتر از آب ترکیب نموده و توسط اسپری دستی و یا سمپاش اعمال نمائید.

مقادیر مورد نیاز محلول از طریق مقدار سطحی که لازم است تحت پوشش قرار گیرد تعیین می گردد. ترکیب تهیه شده باید به اندازه ای باشد که محل مورد نظر بطور کامل با سم آجندا پوشیده شود.

مواد اولیه سم آجندا

آستامیپرید 22.73 درصد

بیفن ترین 27.27 درصد

ایزومرهای “سی آی اس”، مینیمم 97 درصد و ایزومرهای “ترنس” حداکثر 3 درصد.

چرا سم استفاده از آجندا بهترین روش برای مقابله با رتیل ها است؟

  • کاربرد این سم بسیار راحت است زیرا به حالت مایع است و به صورت اسپری می توانید از آن استفاده کنید.
  • قدرت کشندگی بسیار بالایی دارد.
  • ماندگاری آن بسیار زیاد است به گونه ای که یا یک بار استفاده تا چندین سال خانه تان از هجوم رتیل ها در امان خواهد ماند.
  • از آنجایی که ماندگاری آن بسیار بالاست از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد.
  • بدون رنگ و بو است و به راحتی در فضاهای باز و بسته می توانید از آن استفاده کنید.
  • این سم از جمله بهترین سموم کشنده رتیل است که نسبت به انسان ها ، حیوانات خانگی و محیط زیست بی ضرر است.
  • این سم بر خلاف دیگر سموم کشنده رتیل سمی چند کاره است یعنی علاوه بر رتیل برخی از گونه های سوسک ها و سایر حشرات را نیز نابود می کند.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب دیگر برندسم