فهرست مطالبی که شما در این مقاله شما میخوانید :

سم مار از ضروری ترین سمومی است که صاحبان باغ ها و مزارع نباید از تهیه آن غافل شوند. سم مار خطرناک و در صورت گزیدگی توسط آن صدمات بسیاری را وارد می‌کند . گزیده شدن توسط مار های کورال موجب فلج تنفسی و مرگ می گردد و سم مارهای افعی موجب صدمات بافتی موضعی همولیز و خونریزی می شود ،در صورت گزیدگی همه اعضای بدن به جز مغز می تواند به طور مستقیم تحت تاثیر سم  مار قرار بگیرد ابتدا قلب و عروق و سیستم تنفسی و سیستم گردش خون و سپس دستگاه عصبی مرکزی متاثر میشود .

اصولا افعی ها برخون، سم مارهای الاپیده بر اعصاب  و سم مارهای دریایی بر ماهیچه تاثیر می گذارد. مارگزیدگی معمولاً در کودکان شدیدتر و با مرگ و میر بیشتری همراه است و احتمالاً به علت مقدار بالا بودن سم نسبت به حجم بدنشان می باشد همچنین در یک فرد بیمار و دچار اختلال تنفسی سریعتر از یک فرد عادی موجب مرگ میشود .

مار ها

مارها از  جانوران، شاخه طنابداران، زیر شاخه مهره داران، رده خزندگان ،راسته فلس داران هستند و در راسته مارها قرار دارند.در جهان بیش از ۴ هزار گونه مار  زندگی می کند، مار ها در اکثر نواحی زمین به غیر از قطب ها و برخی جزایر پراکنده اند. در ایران هفتاد نوع مار وجود دارد که ۱۷ گونه آن سمی ،هفت گونه نیمه سمی و ۴۱ گونه غیر سمی و ۹ گونه مار دریایی وجود دارد.

مارها از انواع خزندگان ترسناک و خطرناک هستند و بیشتر انسان ها از آنها به شدت می ترسند در صورت ورود مارها به محل کار یا خانه دور کردن آنها کار دشوار و یا حتی غیر ممکن به شمار میرود.

 راهکارهایی برای عدم وجود مار در خانه و یا محل کار:

 استفاده از سم مار اسنیک یکی از بهترین و کارآمدترین راه هایی است که برای دور کردن مار ها از خانه ، محیط کار، مزرعه، تریلرها و …  توسط برند سم به شما پیشنهاد می شود .

سم مار چیست؟

یک سم مار کش قوی علاوه بر نگهداری مناسب از باغ و مزارع به افراد و مارها کمک می کند تا از برخوردهای ناخواسته جلوگیری کنند. مواد دفع کننده مار از بو و صدا برای ایجاد یک محیط ناراحت کننده برای مارها استفاده می کنند ولی انسان نمی تواند آنها را تشخیص دهد. اما همه دفع کننده های مار یکسان نیستند.

اگر به دنبال جلوگیری از برخورد با مارها هستید حتما از مواد دافع مار برای چمن ها یا باغ خود استفاده کنید. سم کشنده مار به تدریج عمل کرده و مانع لانه سازی و تخم گذاری مارها در خانه و باغ شما شده و در نهایت آنها را از بین می برد. یکی از بهترین این نوع سم ها سم اسنیک ای وی میباشد ای سم مار کش بسیار قوی است و می توانید از آن در محیط های وسیع نیز استفاده کنید.

سم مار اسنیک ای وی چیست ؟

سم مارکش بسیار قوی است و تنها محصول در زمینه مبارزه با مار هاست که ۱۰۰ درصد از مواد اولیه طبیعی ساخته شده است این سم مار کش فرمولاسیون ویژه ای دارد که منجر به حداکثر کارایی و ماندگاری میشود و در هر محیطی نیز قابل استفاده است خانه، محل کار ،حیاط ، باغ و…

سم قوی مار کش اسنیک ای وی در هر محیطی که استفاده شود، به سرعت باعث دور شدن مارها و توقف لانه سازی و تغذیه و در نهایت مرگ گونه مارها می شود.

 آیا سم مار اسنیک ای وی برای انسان مضر است؟

 این سم مارکش کاربردی آسان دارد به دلیل کاربرد ساده و نداشتن ضرر برای انسان رضایت صددرصدی از جهت خریداران کسب کرده است می توان گفت این سم هیچ گونه خطری برای انسان ،گیاهان و حتی حیوانات خانگی ندارد و همچنین بر تمام گونه های سمی و غیرسمی مارها تاثیر گذار است. این سم مارکش آسیبی به محیط زیست و دیگر حیوانات و گیاهان نمی زند و حامیان طبیعت و محیط زیست  آن را تائید کرده اند. برای استفاده از سم بسیار قوی اسنیک ای وی از دستکش ساق بلند استفاده کرده و در مکان های مورد نظر سم پاشی نمائید.

نکته قابل توجه این محصول این است که از این سم در اطراف جریان های آب ،استخرها،و منابع آب استفاده ننمائید ،زیرا موجب مسمومیت برای موجودات آبی از جمله ماهی شده و ایجاد خطر می کند . مهمترین هدف از تولید این سم مارکش؛امنیت کاربران در کنار دفع سریع مار می باشد.

تاثیرگذاری سم مار اسنیک ای وی:

این سم مارکش را بر اساس مطالعاتی که بر روی ارگان جاکوبسن مارها ،که در واقع  کنترلگر گیرنده های حسی این جانداران است، تولید شده است(مواد اولیه فعال این سم تبخیر شده و جذب گیرنده های حسی یا همان ارگان جاکوبسن مارها شده و باعث ایجاد اختلال آنی در این عضو می گردد.) به این ترتیب سیستم عصبی مار را تحریک نموده و باعث وحشت آن می شود و در نتیجه مار به سرعت از محل مورد نظر به فواصل دوری عقب نشینی می کند.

 اثر ماندگاری سم مار اسنیک ای وی:

 سم مار کش اسنیک ای وی اثر ماندگاری بسیار بالایی در محیط دارد و حدود چندین ماه تاثیر خود را در محیط استفاده شده باقی می‌گذارد ،حتی اگر در محیط مورد نظر برف یا باران ببارد،  اثر سم از بین نخواهد رفت و با خشک شدن محیط مجددا تاثیر اولیه را دارد و همان مواد موثر به طور فعال باقی خواهد بود. این سم مار کش بدون داشتن رنگ و بوی خاصی  در هر محیطی قابل استفاده است.  

همچنین به علت اینکه سم اسنیک ای وی بوی خاصی ندارد، استفاده از آن در محیط های بسته، مشکلی ایجاد نمی کند.سم مارکش اسنیک ای وی بلافاصله بعد از استفاده تاثیر خود را میگذارد.

طریقه مصرف اسنیک ای وی :

استفاده از اسنیک ای وی بسیار آسان است  از این سم مارکش پس از ترکیب با آب می توان به راحتی با یک اسپری دستی، سم به دست آمده را در قسمتهای مورد نظر پاشید،اندازه پاشیدن سم آماده باید به قدری باشد که محل مورد نظر مرطوب شود. حجم قابل ترکیب آن به طور کامل بر روی محصول درج و توضیح داده شده است.این سم، سمی بی ضرر برای محیط زیست است و فقط بر مارها و گونه‌های آن تاثیرگذار می‌باشد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مطالب دیگر برندسم